Miniatur 19. Jh.
"Damenporträt", Mischtechnik auf Bein, rechts unten bezeichnet K. Boj?, ovale Form, ca. 8 x 6 cm, verglast, gerahmt, Glas gebrochen, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
03.02.2016 - 15:42
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Miniatur 19. Jh.
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.02.2016 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.01. - 03.02.2016 |